Site içeriğini görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir...

Üye Girişi

Point Blank

Oyunun Hikayesi

Bu günden on yıl önceydi?

İrili ufaklı göçmen örgütleri tek bir çatı altında toplanarak ülke tarihinin en büyük grevini ve protesto gösterisini örgütlediler. On binlerce kişilik bir kalabalık, Lavran?daki  (Başkentteki) meclis binasının önündeki büyük meydana toplanmıştı ve protestocuların sayısı gittikçe artıyordu. Şehirdeki bütün güvenlik güçleri de meydana toplanmıştı fakat sayıca protestoculardan azdılar. Göstericilerin hepsi bir ağızdan attıkları sloganlar sokaklarda ve meclisin duvarlarında yankılanıyordu bir taşkınlık olmamıştı. Fakat ortam dehşet verisi ölçüde gergindi. Bütün şehir patlamaya hazır bir bomba gibiydi.

Olası bir çatışma durumuna karşın askeri güçler de takviye amaçlı meydana gelmeye başlamıştı. Polislerle göstericilerin arasına askeri araçlarla barikat kuruyorlardı. Her şey bir anda oldu?

Barikatta mevzilenen askeri mühimmat yüklü bir kamyon, kulakları sağır eden, dehşet verici bir gürültüyle patladı. Ortalık cehenneme dönmüştü, toz ve dumandan göz gözü görmüyordu. Etraftaki bütün binaların camları patlamıştı. Ardından çığlıklar, haykırışlar ? tam bir can pazarı yaşanıyordu.

Hem göstericiler hem de güvenlik güçleri telef olmuştu. Patlamada ve sonrasındaki izdihamda ölenlerin sayısı binlerle ifade ediliyordu. Bu olayda ne kadar can kaybı olduğunu bu gün bile tam olarak bilinmemektedir.

Trailer

Get Adobe Flash player

Oyun Ürünleri

Kupon Adı Fiyat
Point Blank     5.000   NG 7,00 TL
Point Blank   10.000   NG 13.00 TL
Point Blank   26.250   NG   (%5    Bonus)
27,00 TL
Point Blank   53.650   NG   (%7,3 Bonus) 50,00 TL
Point Blank 110.000   NG   (%10  Bonus) 100,00 TL