Site içeriğini görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir...

Üye Girişi

Cabal Online

Oyunun Hikayesi

Chaos Arena Hikayesi
Nevareth'in Bölünmesi:
Capella ve Procyon birlikleri, üstünlüğü ele geçirmek için büyük bir savaş içerisindeydiler. Bloody Ice Subayı Midreth'in aldığı büyük başarılar raporlara eklenmiş, bu aradada asla bitmeyen savaş hala devam etmekteydi.

Gizemcinin araştırma günlüğü, savaşlardan yorgun ve bitkin düşmüş Nevareth'de, yeni bir şok etkisi yaratmıştı.

Günlüğün sahibi sanılan Gizemci, en son Bloody Ice adasında görülmüştü. Kendisi Bloody Ice'ye ayak bastıktan hemen sonra;??Şeytana karşı koymaya çalışan herkes durdurulmalı!? dediği için Subay Midreth tarafından öldürülmüştü.

Gelişen olaylarıda günlüğün sahibinden başka kimse bilmiyordu...

İnsanlar bu günlüğü pek umursamadı. Aklını yitirmiş bir delinin saçmalıkları olarak düşündüler. Ancak, Subay Midreth'in, emirler gereği gizemciyi daha son sözlerini söylemeden öldürdüğü için, içine bir kurt düşmüştü. Günlüğü alıp incelemeye karar verdi. Günlüğe göre, Gizemci aslında çok ünlü bir hazine avcısıydı. Diğer gizemci arkadaşlarıyla beraber Nevareth'de hazine ararken, eski çağlardan kalma bir "Mimari Yıkıntı" bölgesi buldular. Aralarında ayrı gruplara ayrılarak tüm bölgeyi araştırmaya karar verdiler.

Araştırlamaları sonucunda bu yıkıntının adının ?Arena? olduğu buldular.

Arena'nın ortasında, gruplar halinde birçok şeytani canavar vardı... Sanki büyük bir savaşa hazırlık yapar gibiydiler Birbirlerine şaşırtıcı şekilde saldırıp, kendilerini koruyorlardı.
Gökyüzü birden kan kırmızısı oldu, ve tüm canavarlar kenara çekildi. Hiçbir insanoğlunun baş edemeyeceği, korkutucu bir gücü olan kral, diğer canavarların tam ortasında belirdi ve şunları söyledi;

?Ben, ve biz bu mükemmel mirasın koruyucularıyız.?
?Hep beraber, tek yürek olarak...?
?Bu mirası elimizden almak isteyenler, korkunun kendisiyle yüzleşecektir.?

Gizemcinin son sözleri, onun "Arena"dan kurtulmasını sağlayan sözleri olmuştu...

Bunun üzerine Subah Midreth, birkaç arkeoloğu bölgeyi incelemesi için Arena'ya gönderdi. Arkeologların buldukları Nevareth'de 2. bir şok etkisi yaratmıştı.

Arena'yı yapanlar, ?Mükemmel Koruyucuların Kabilesi? diye bilinen, küçük bir kabileydi. Bu kabileden 20 yıldır haber alınamıyordu. Ayrıca bu kabile, eski çağların sonunda, günün en yüksek teknolojisi ile yapılan ?Mükemmel Core'yi? çalmışlardı.

?Mükemmel coreye sahip olan, evrenin sahibi olacaktır.?

Capella ve Procyon birlikleri yıllar boyunca Mükemmel Core'yi aramışlardı. İlk gizemciler, Bloody Ice'de, Mükemmel Koruyucular Kabilesi'nin nerede olduğunu gösteren birkaç ufak ipucu bulmuşlardı.

Ve sonunda insanlar, C.A. Transmuter'in birleştirme theorisiyle, Arena'ya geçişi sağlayan, ?Miracle Key" anahtarını birleştirmeyi başarmışlardı.

Gizemcinin günlüğünde yazan, toplam gizemci sayısı, kendisiyle beraber 15'di!

15 gizemcinin esrarengiz şekilde ölümünden sonra, Arena'nın adı, Nevareth'de "Chaos Arena" olarak anılmaya başlamıştı...

Trailer

Get Adobe Flash player

Oyun Ürünleri

Kupon Adı Fiyat
Mars      100 M 15,00 TL
Mercury 100 M 15,00 TL
Jupiter    100 M 15,00 TL

Cabal Rider Bot HF Team Normal Versiyon

27 TL

Kupon Adı Fiyat
Cabal Online   5.000 Cash 14,00 TL
Cabal Online 10.000 Cash 27.00 TL
Cabal Online 20.000 Cash 44,00 TL