Site içeriğini görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir...

Üye Girişi

Dark Orbit

Oyunun Hikayesi

Macera dolu görevler ve heyecan dolu anlar DarkOrbit' te seni bekliyor!Bagli bulundugun sirketin uzayin hakimiyetini ele geçirebilmesi için tehdit olusturan herseyi yok etmelisin. Kendini sirketler savasinda göster. Hammaddeleri topla ve düsmanlarina uzayi dar et!

DarkOrbit bildigin uzay oyunlarina benzemez. DarkOrbit heyecan ve macera dolu, canli olarak gerçek oyunculara karsi Multiplayer(çoklu oyuncu) modunda oynanan, bir savas oyunudur. 10 tane Uzay Gemisinden birini seç, malzemelerini ve silahlarini yükle ve sirketin için Uzayin boslugunda, Hammadde aramaya çik bu arada düsmanlarini yok et ve uzayin korkulan pilotu ol!

Oyunda İlk Olarak Kendinize Bir Şirket Seçerek Başlıyorsunuz (Dünya,Mars,Venus). Bu Şirketlerin Amacı Sizi Diğer Şirketlerden Ayırması Ve Onlarla Savaşmanız Anlamına Gelmekte.Oyundaki Amacınız İse Kendinize Uzay Gemisi Alarak Onu Geliştirmelesiniz.Geminizi Geliştirmek İçin Tabi ki de Silah,Kalkan Vb. Malzemeleri Almanız Gerekmektedir.Uzay Gemileri , Silah , Kalkan , Jenaratör ,Mermi Gibi Malzemeleri Oyundaki Hangar Bölümünden Alabilirsiniz. Aldığınız Malzemeleri Geminize Koymak İçin Hangardaki Donanım Bölümünden Yapabilirsiniz.Ekstra Bölümünde Geminize Robot Alabilirsiniz Bu Robot Geminiz Zarar Gördüğünde Onarıcaktır. Dark Orbitde Size Verilen Görevler Var Bu Görevler Sayesinde Daha Çabuk Tecrübe Puanı Kazanıp Seviye Atlıyabilirsiniz. Görevi Bitirdiğiniz Zaman Size Tecrübe Puanı Ve Kredi Verir. Görevler Dışında Tecrübe Puanı Toplamak İçin Haritada Bulunan Gezgin(Streuner) İsimli Uzay Gemileri Yok Edip Tecrübe Puanı , Kredi , İridium , Şeref Puanı Kazanabilirsiniz.

Oyun Ürünleri

Kupon Adı Fiyat
BigPoint 9? E-Pin 24,00 TL
BigPoint 21? E-Pin 52.00 TL
BigPoint 42? E-Pin 105,00 TL
BigPoint 84? E-Pin 200,00 TL
BigPoint 168? E-Pin 380,00 TL
BigPoint 25? E-Pin VİP Gümüş Paketi 60,00 TL
BigPoint 13? E-Pin Avantaj Paketi 34,00 TL

00,00 TL

00,00 TL

00,00 TL
5 TL lik epin
7,00 TL
10 TL lik epin
13,00 TL