Site içeriğini görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir...

Üye Girişi

Raikon Online

Oyunun Hikayesi

1. Alcon'un Doğumu

"Bir zamanlar, canavarlar dünyayı yönetirken insanlar yalnızca küçük bir topluluktu. Beyaz Ejderhalar; yani canavarların kralı bu durumdan endişe duymaya başladılar. Dünya da, savaşlar ve sayısı çok fazla artan canavarlar yüzünden boşalmaya başlamıştı ve ortadaki durum hiç iç açıcı görünmüyordu. Bundan yola çıkarak çok cesur bir hareket ile kendi yaratıklarını oluşturmaya ve dünyayı ele geçirmeye calışan diğer türlere karşı savaş açtılar.

Ama gün geldiğinde, insanların da büyü öğrenerek ve kendilerini geliştirerek canavarları alt etmeye çalıştıkları ortaya çıktı. Beyaz Ejderhalar uykularından yeni uyanırken insanların Kralı Zadro, Beyaz Ejderhalar ile ateşkes imzalamaya çalıştı ama başaramayacağını fark etti. Bu yüzden Zadro, Beyaz Ejderhaların kalelerine giderek gelen saldırıları durdurmayı, en, azından yavaşlatmayı hedeflemekteydi. Beyaz Ejderhalar insanları garip bir ilgi ile izlediler; çünkü insanlar canavarlar gibi değildi; isteklerini almak için fedakarlık yapıyorlardı ve kendi hayatlarını riske atacak kadar yürekliydiler.

Son olarak Beyaz Ejderhalar, insanlara 500 sene daha vermeye karar verdiler ve uykularına geri döndüler. Canavarların liderleri hayat formlarını başka bir şeye çevirdiler; göğe taşındılar. Kalan Beyaz Ejderhalar, insanların kralı Zadro'ya şöyle buyurdu: ""Gökteki liderlerimiz bu dünya ile her zaman bağlantı içindeler, her zaman aşağıda olup biteni izleyecekler; ama kendi kudretlerini kullanarak geri dönmemeye karar verdiler. Onlar sözlerini hakikaten yerinde tutacaklardır ama ya siz dediğiniz kadar var mısınız? Size sunduğumuz bekleme süresi bir felaket doğurabilir, veyahut duyduğumuz merhamet tam tersine dönebilir"".

Zadro insanlarına Beyaz Ejderhalar ile ilgili hikayelerini anlattı ve daha iki asır geçmeden herkesin aklından silindi gitti."

Trailer

Get Adobe Flash player

Oyun Ürünleri

JoyParlar WolfTeam - Raikon - Gunbound Oyunlarında geçerlidir.

Kupon Adı Oyundaki Karşılığı Fiyat
10.000   Joypara
5.400 Nakit 12,00   TL
20.000   Joypara
10.800 Nakit 24.00   TL
30.000   Joypara
16.200 Nakit 35,00   TL
50.000   Joypara
27.000 Nakit 55,00   TL
80.000   Joypara
43.200 Nakit 85,00   TL
100.000 Joypara
54.000 Nakit 105,00 TL