Site içeriğini görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir...

Üye Girişi

Kabod Online

Oyunun Hikayesi

Kabod Nedir?

PvP'den uzak, sizi haftalarca görevler ile oyalayan, birbirinin aynı MMORPG oyunlardan sıkıldaysınız o zaman doğru yerdesiniz! Öyle bir oyun düşünün ki sadece PvP üzerine kurulu, öyle bir oyun düşünün ki PK'da karşıdaki oyuncuyu öldürdüğünüzde itemini çalabildiğiniz, öyle bir oyun düşünün ki level atlamak için bile PK yapmak zorunda olun, öyle bir oyun düşünün ki PvP'de kurallar olmasın, sınırlar olmasın... Aynı loncadan arkadaşlarınızı istediğiniz zaman düşman ilan edebilin... Bu sözler kulağınıza hoş geldiyse o zaman Kabod?a hoş geldiniz!

Kabod 3D muhteşem grafiklere sahip, sadece PvP üzerine kurulu, oynaması çok basit ve hızlı +18 MMORPG oyunudur. Oynamak ve üye olmak tamamen ücretsizdir!

Oyun Aktif / Kabod

Değerli Kabod Oyuncuları ; Portala email ve şifrenizle başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan ?Aktive Et? buttonuna tıkladığınızda Kabod`da kullanmak için oluşturmanız gereken Kullanıcı adı bölümü ekrana gelecektir. Kullanıcı adını oluşturduktan sonra o kullanıcı adı ile ?Hemen İndir? buttonuna tıklayarak oyunu indirip kurduktan sonra giriş yapabilirsiniz.

Trailer

Get Adobe Flash player

Oyun Ürünleri

Kupon Adı Fiyat
5   GT Kredi 7,00 TL
10   GT Kredi 13,00 TL
20   GT Kredi 24,00 TL
30   GT Kredi 32,00 TL
50   GT Kredi 50,00 TL
70   GT Kredi 75,00 TL
100 GT Kredi 100,00 TL
250 GTKredi 230,00 TL