Site içeriğini görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir...

Üye GirişiThe Last Remmant

İşletim Sistemi: Windows XP (SP2) / Vista (SP1)
İşlemci: Intel Core 2 Duo (2GHz) / AMD Athlon X2 (2GHz)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600GT 256 MB yada üstü
Ram: 1.5 GB
Hdd: 15 GB?The Last Remnant?, yapımcılığı ve yayıncılığı ?Square Enix? firması tarafından üstlenilen JRPG türü bir oyundur. Bu oyun kategorisini bilenler J harfinin anlamını düşünebilirler. Bu harf ?Japan RPG? olarak sembolize edilmektedir. ?The Last Remnant?, öncelikle geçtiğimiz Kasım ayında ?Xbox 360? platformu için üretilmişti. Geçtiğimiz haftalarda ise bilgisayar kullanıcıları için üretilecek olan ?Pc Version? duyurusu yapılmıştı.

The Last Remnant
Kendisine özgü bir senaryo, oynanış stili ve görsel tasarıma sahip olması gibi artıları bulunmaktadır. Bu artıların yanı sıra ?Square Enix? in konsollara (Play Station?a) ilişkin teknik aksaklıklar yüzünden düzgün değerlendirmelerden düşük notlar almaktaydı. ?The Last Remnant PC Version? un çıkacak olması firma için ?Tam Yeri ve Tam Zamanı? deyiminin somut bir uygulaması olmuştur.

The Last Remnant
?The Last Remnant? ın yeni sürümünün, 2009 yılının ilk veya ikinci çeyreğinin hemen başında çıkarılacağı ?Square Enix? yetkilileri tarafından duyurulmuştu. Konsolda yaşanan teknik aksaklıkların bu sürümde tamamen giderildiği ve yine konsoldaki sorunları affettirmek adına yeni özelliklerin eklendiği de yapılan açıklamalarda yer almıştır. Son olarak ?The Last Remnant Play Station 3? versiyonu da kesin bir tarih olmasa da 2009? un ikinci çeyreği veya üçüncü çeyreğinin il ayında oyun severlere sunulacağı duyurulmuştur.

?The Last Remnant İncelemesi? ne burada son noktayı koyuyoruz.

Herkese iyi eğlenceler?