Site içeriğini görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir...

Üye GirişiThe Sims Medieval Pirates And Nobles

Korsanlar ve Soylular, bu ayın sonunda çıkması için belirlenen yeni macera paketi: EA son Yaz Vitrin, The Sims Ortaçağ bizim ilk göz var. , Bu yıl add-on bir Ortaçağ The Sims 16 yeni görevler orijinal hikayesi eklenir ve Aarbyville korsanlar ya da grubun size seçenekler sunar ya da Tredony soyluları ile kendinizi müttefiki paketi geliyor. Ama sevgi dolu, barış cetvelin daha fazla iseniz, ya gitmek yerine bir barış antlaşması değil seçebilirsiniz. Yeni bir hikaye içeriği, ayrıntılı asil bir ev sahibi, ya da korsan giysiler ve dekoratif öğeler dışında, Korsanlar ve Soylular vurgulanmaya değer üç ana özellikleri vardır.

Papağanlarla / Şahinleri
Kime uyum bağlı olarak, insanlara saldırmak için kolunuzu bir hayvan papağan veya Şahin olabilir. Tamam, bu kuşların bundan daha fazlasını yapabilirim, ama masum bir asil onu taciz etmeye ya da onu doğru kuş Arkadaşına göndermek için eğlenceli biraz. Şahinleri de sizin için vahşi ve ava gitmek için yönlendirilebilir. Bizim durumumuzda, ölü bir fare geri getirdi. Papağanlar diğer hazineleri ve ıvır zıvır geri getirmek olduğunu söyledi, ve size hiçbir maliyeti yok, çünkü, siz de çalışmak için bu kuşların koyabilirsiniz.
Her papağan veya şahin arama ıslık alırsınız ve her beş oyun vardır. Bazı nadir, ve hikayenin bir tarafı keşfetmek bazı açıkça mevcuttur, ama bir araya özel kuşlar da vardır. Demo, bizim yan streampunk temalı bir mekanik Şahin olarak adlandırılan ve daha sonra yoluna gönderdi. Tabii ki, "normal" bir hayvan şeylerin yanı sıra her türlü gibi, adını besleme ve kuş, hayvan.


Sorgulama Başkanı
Görevleri ile ilerleme olarak, halktan bazı gizli bilgi almak için istenebilir. Bu konuda gitmek için en iyi yolu, onları sorgulama sandalyeye bağlamak için. Sorgulama, bunları konuşmak için farklı dolambaçlı yöntemler kullanmak zorunda türlü, bir minigame gibidir. Görüntülenen irade ve uyanıklık metre yaptığınızı nasıl bir fikir verecektir. Onları uyarmak tutmak için var, ama ikna etmek ya da onları korkutuyor aracılığı ile bilgi almak için yükseltmek veya düşürmek için var. Bazı yöntemler, tüyler gıdıklama, bir kutu "bir şey" gösteren bir chinchilla onlara saldırmak, ya da düpedüz tehdit içerir. Aslında bu işkence yöntemleri gibi bazı sims, bu nedenle taktiklerini buna göre ayarlamak gerekir. Ama başarılı olduğunuzda, özel öğeler veya aradığınız olduğunuz bu parça bilgi elde edebilirsiniz.

Define avı
Bir kürek ile Silahlı değerli bir şey bulmak için biraz yorucu çalışma içine dalabilirsiniz. Oyunda çok sayıda kürek, ve bazıları diğerlerinden daha hızlı kazmak. Rastgele herhangi bir yerde kazı ve işe yarar bir şey rastlamak umut, ya da gerçek bir haritayı kullanabilirsiniz. Kumsalları kazma, bir korsan bayrağı gibi daha fazla korsan-y öğeleri keşfedeceksiniz anlamına gelebilir, ama görkemli bir ormanın ortasında kir kürekle iseniz, bazı değerli eserler takılmaları olabilir. Haritalar çeşitli yollarla elde edilen, ancak bir kez birine sahip olabilir ve hazine avcılık becerileri bağlı olarak (daha ava gitmek) - 'bu özel yerde izini mümkün olacak. Kazma (kimin yok ki?, Hadi) ilgi değilseniz, o her zaman yalnız sims bırakabilir ve sonunda kendi hazine bulma etrafında alırsınız. Sims yakalanmayın, sim de dahil olmak üzere, biraz kaybetme riski olacak, çünkü onlar sadece kazılan deliğe sims yank pit canavarın dikkatli olmak zorunda.
The Sims: Ortaçağ Korsanlar ve Soylular daha yer maceralar ekleyerek ve hikayenin nasıl bir yaklaşım seçenekler veren ana oyuna biraz dışarı floş görünüyor. Oyunun amacı ana Sims serisi olarak kendi hikayenizi yaratmak için değildir; Ortaçağ The Sims hala tercih edilen bir eleman korurken, biraz daha fazla rehberlik ve yönlendirme ihtiyacı olanlar için tasarlanmış gibi görünüyor. Macera paketi 30 Ağustos'ta serbest bırakıldığında tarafı seçmek mümkün olacak.

 

Minimum System Requirements
*OS: Windows XP/ Windows Vista/ Windows 7
*Processor: Intel Pentium 4 @ 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2000+
*Memory Ram: 1 Gb
*Hard Disk Space: 6.3 Gb free
*Video: 64 Mb @ nVidia GeForce FX 5900 / ATI Radeon 9500
*Sound Card: DirectX Compatible
*DirectX: 9

Recommended System Requirements
*OS: Windows XP/ Windows Vista/ Windows 7
*Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.5 GHz / AMD Athlon 64 X2 5200+
*Memory Ram: 2 Gb
*Hard Disk Space: 6.3 Gb free
*Video: 768 Mb @ nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4850
*Sound Card: DirectX Compatible
*DirectX: 9