Site içeriğini görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir...

Üye Girişi

Pes 11

ilk şey geliştiriciler gurur olmak - bu oyuncular daha bin yeni animasyonlar için daha fazladır. Sahada daha zarif ve gerçekçi başladı taşımak daha fazla. Yargıçlar, sırayla, ve, daha bakmak onlar gibi yapmak çokgen birkaç yüz bonus eklenir yorumcuların sohbet frazochkami yeni tarafından alındı seyreltilmiş.

 

AI ve yeniden tasarlanan oyunun karmaşıklığı genel arttı. Pro Evolution Soccer simülatörü, gerçek bir erkek gibi sahip olmak daha fazla. Bilgisayar rakip savunma noktalar olmak kel değil, can rütbeleri onların bir incelik izler kesinlikle çok stenochku saldırı-bilir nasıl karşı snap kullanarak mükemmel ve "oyun içinde inşa taktik. Sahada her oyuncu hedefe atış "top olacaktır ayrı şeritler için" isteklilik dayanıklılık ve yansıtan. Bunlar önemli ve çok olur onlara uygun olmalıdır her zaman. Örneğin, sersemce eğer you "sprint peck üzerindeki düğmeye" nin saldırı aşamasında nihai bir oyuncu olabilir için iyi bir tekme güçleri yeterli değildir. gerçekçilik azılı Office oyuncular bile daha yakın. Etki yönü ve genellikle doğruluk sniper ile tespit edilebilir. Master - Lig dünya online olacak modu adım içine değişim içerisinde çok büyük bir en az olacaktır. Evet, biz çevrimiçi kişi onların birlikte taş şimdi edebilmek için kendi her karşı kulüpleri ve oyun. yer "Repeat Eğer bir şey kalır" - bunu yapabilirsiniz sonrası maç ve kolayca gözden en bölümlerini muhteşem
Özellikleri:
- Mutlak kontrolü. Ekibi PES Productions, inme, bir gölgelik ve atmak her iletim kontrol görülmemiş bir düzeye sağlayan sistemi 360 ° geçer düzeldi. Bu mümkün kesinlikle oyun oynamak için ücretsiz ve herhangi bir yerde topu göndermek için yapar. dikkatli ve manevralar takım tahmin akıllıca hareket etmek, geçer kalibre etmek gerekiyor. Onu bile topu yapmak için rakibin üzerine "baskı" yapabilirsiniz.
- Etkisi ve dayanıklılık göstergesi. devlet iktidarının oyuncuların genel ölçek yanı sıra darbe ve dayanıklılık ek gösterge yansıtmaktadır. Kalıcı hızlı hücum performansı futbol ve özellikle de trafik üzerindeki etkisi üzerinde olumsuz bir etki, geçen oyun yavaş ve yanlış olacaktır.
- Yeni AI savunma. Savunucularına kendi alanlarında sıkışmış, her top için acele değil, en doğal konumlarını korumak artık. Saldırgan Confronting, onlar yakın almak ve onu bir hata yaparsanız yapın tercih ediyor.
- Animasyon ve Fizik oyuncu. Oyuncular, ivme ve eylemsizlik her zamankinden daha gerçekçi göstererek, daha düzgün ve doğal hareket. Buna ek olarak, serinin hayranlarının çok sayıda kişi, oyuncular arasında fiziksel temas düzeldi. Titreme ve şimdi, ama etkileyici bir görünüm engelleme yöntemleri topu etkileyici çeşitliliği yolunu kesmek için. Animasyon ve aynı zamanda oyunun atmosferine katkıda: Top oyuncuları doğal davranmanı olmasa bile - onlar koşmak ve bireysellik gösteren, farklı şekillerde yürüyüş.
- Oyunun hızı. kontrol New düzeyi daha yüksek bir oran, duruma göre değişir gerektirir. Duygu, ama karşı sırasında yüksek çalıştırmak oyuncular yeniden inşası ve uzayda ilerlemenin yavaş hızı ile rakibini zorlayabilir. Uzun çabuk geçer yapmanız gerekir, alanın orta ve artık zor gelen başarılı olmak için çalışır.
- Estetik. gerçek gösterileri ile sanal futbolcu PES 2010, PES 2011 ile en doğru benzerlik bar daha yüksek yükseltir. Projenin önemli, oyuncu hareketi tüm reworked çalışır, ciro yaparak, yüz animasyon gelişmiş düştü, titreme ve etkileşim genel olarak ve daha organik hale gelmiştir sanal sporcular hızlandırmak ve çalıştırmak yavaşlatmak daha doğal olduğunu ve görüntü (motion blur) bulanıklık etkisi ile tekrarlar , çıplak "animasyon".