Site içeriğini görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir...

Üye GirişiKyle XY

abc'den biz yaz sezonu draması daha.. kyle xy.
bir gün ormanda pembe bir madde ile kaplı, hiç bir geçmişi olmayan , sanki yeni doğmuşcasına bi oğlan bulurlar. bu oğlan aynı zamanda bir dahidir de. polis onu çocuk esirgeme kurumu tarzı bir yere gönderir, ona kyle ismini takarlar.

buranın müdürü kyle'ın farklı bir çocuk olduğunu düşünüp iyi kalpli sosyal görevli nicole trager'ı çağırır. nicole de onun farklı olduğunu sezmiştir, bu çocukta aşk, nefret, neşe gibi duygular yoktur.sonunda nicole bu çocuğu evine götürür, kyle da zekasıyla kendi gizemini çözmeye başlar ve trager'lar ona yardım eder.

dizinin reklamlarında genç bir çocuk göbeğini açmış duruyordu ben de kyle xy'ı kyle xl okuyup kilo verme alma dizisi gibi algılayıp başta pek ilgilenmedim. meğer kyle'ın
işte o nahoş, deliksiz göbek
işte o nahoş, deliksiz göbek
göbek deliği yokmuş. o yüzden her yere göbeğini açan resmini koymuşlar. bu da dizideki gizemlerden biri.
abc bu diziye güzel de bir site yapmış. burada önce bir oyun oynayıp şifre edinip, iz sürme kısmında şifre ile gidip bir takım dökümanlara ve resimlere ulaşıyoruz. tıpkı lost'un oyunu gibi. siteden verilen önizleme video'da ise daha çok kyle'ın şaşkınlığına ve yeteneklerine dikkat çekilmiş.

http://www.imdb.com/title/tt0756509/


KYLE XY follows a mysterious boy who looks like a teenager, but otherwise appears to be a newborn. The Trager family takes him in as one of their own. The series is produced by Touchstone and executive producers J. Mackye Gruber, Eric Bress, and David Himelfarb. ABC Family has ordered 10 episodes for the first season.